Шляхом вдосконалення професійної майстерності

28 квітня цього року кафедрою соціальної педагогіки Інституту соціально-педагогічної та корекційної освіти на базі Компетентнісного центру інклюзивної освіти Бердянського державного педагогічного університету було проведено третю, заключну зустріч з семінару-тренінгу «Ведення випадку й оцінка потреб дитини та її сім’ї» для соціальних педагогів дошкільних та загальноосвітніх  навчальних закладів м. Бердянська.

IMG_5553

Учасники семінару опрацьовували в малих групах типи випадків та критерії для визначення їх складності, виконували ситуаційно та професійно-зорієнтовані завдання, підвищували професійну компетентність щодо впровадження інноваційних методик та технологій в соціально-педагогічній діяльності, зокрема здійснення оцінки потреб дитини та її сім’ї в процесі ведення випадку, планування роботи на основі її результатів, а також – документування цього процесу.

IMG_5560 IMG_5607

Модератори семінару-тренінгу, доцент кафедри соціальної педагогіки Катерина Петровська та старший викладач кафедри Анастасія Тургенєва, радо відзначили активність та успіхи робочих груп. Так, під час рефлексії соціальний педагог ЗОШ №1 Дар’я Березицька подякувала модераторам за можливість отримання практичного досвіду та використання матеріалів тренінгу у власній професійній діяльності. Зіновія Мартинюк (соціальний педагог ЗОШ №16) зазначила: «Під час оцінки житлово-побутових умов сім’ї у складних життєвих обставинах я використовувала «Поради соціальним працівникам щодо першого візиту в сім’ю»». А соціальний педагог Муніципального ліцею Марта Іванова висловила побажання зустрічатися частіше у такому колі.  

Наприкінці зустрічі завідувач кафедри соціальної педагогіки, професор Ольга Гуренко зазначила важливість і практичну значущість методичних форумів викладачів кафедри соціальної педагогіки й соціальних педагогів-практиків, відзначила результативність поточного тренінгу й разом з усіма учасниками сформувала запит з соціальної проблематики на наступні зустрічі.

IMG_5616

Кульмінацією заходу було вручення сертифікатів учасникам та спільне фото. Соціальні педагоги-практики висловили подяку організаторам заходу, кафедрі соціальної педагогіки за можливість професійного вдосконалення!

Колектив  кафедри соціальної педагогіки
На фото: робочі моменти семінару-тренінгу.


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print