Сходинками майбутньої професії

16 грудня у стінах Інституту соціально – педагогічної та корекційної освіти пройшов щорічний конкурс серед майбутніх вихователів, що є завершальним етапом у вивченні курсу «Основи педагогічної майстерності».

Ми, студенти 4 курсу, після чергової практики у дошкільних навчальних закладах, повернулися до рідної альма-матер, сповнені наснаги та сил, готові поділитися із викладачами своїми враженнями та позитивними емоціями від роботи з дітьми. Конкурс дозволив нам вивити театральні таланти, показати оригінальність в інтерпретації старих, з дитинства всім відомих казок на новий лад. І нам це вдалося!

IMG_4198 IMG_4194

Усі учасники продемонстрували акторську та педагогічну майстерність. На декілька хвилин, упевнена, не тільки я повернулася у дитинство, а й представники компетентного журі: ст. в. Тельчарова О.П., ст.в. Мороз-Рекотова Л. В., ас. Луб’янова А. І. За якісну гру, розкриття ролі, демонстрацію пантомімічних та акторських здібностей були відзначені такі студенти: Дар’я Харченко, Тетяна Ємельяненко, Анастасія Лук’янчук  (401 гр.), Тетяна Чумак,  Юлія Дубінська,  Юлія Костенко (402 гр.).

IMG_4205

Найбільшу кількість балів отримала 402 група за костюмовану казку «Бременські музиканти». Друге місце за кількістю балів посіла казка першої підгрупи 401 групи «Колобок», спрямована на формування у дітей уявлень про шкідливість та корисність деяких продуктів. А третє – казка другої підгрупи 401 групи «Червоний капелюшок», сюжет якої було доповнено включенням нових персонажів та їх пригодами.

На жаль, казкам  властиво завершуватись: підбито результати конкурсу, оголошено  кількість балів. Проте, професія вихователя, яку ми обрали, дає нам можливість постійно жити у казковому світі дитинства. Сподіваюсь, що для жодного з нас  Свято казки не закінчиться!

Софія Носаченко,
студентка IV курсу 401 групи
Фото з архіву кафедри

 

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print