Широкі можливості для працевлаштування

Студенти факультету фізико-математичної, комп’ютерної та технологічної освіти з метою підвищення мотивації до навчання, в рамках вивчення дисциплін «Виробниче навчання» і «Проектування і розробка локальних мереж» відвідали одне з найбільших підприємств нашого міста «Агрінол». На підприємстві студентам провели екскурсію до виробничих відділів, де познайомили з асортиментним переліком продукції та показали процес виготовлення олив та механізм розливу їх до тари.

3 4

Студентам розповіли про застосування традиційних способів виробництва і впровадження нових технологій власної розробки, які дозволили «Агрінол» швидко освоїти виробництво широкого спектру високоякісних мастильних матеріалів. Фахівці наголосили, що саме якість є пріоритетом в роботі підприємства.

У конференц-залі підприємства була організована зустріч з HR-спеціалістом, яка розповіла про умови проходження технологічної, виробничої практики та стажування і працевлаштування на підприємстві. Всіх бажаючих студентів запрошували проходити літню практику в дитячому оздоровчому таборі «Факел».

1 2

Керівник ІТ-відділу розповів про необхідні професійні компетентності, якими повинні володіти студенти для працевлаштування за спеціальністю; наголосив, що підприємство має попит на фахівців в галузі комп’ютерних технологій, адміністрування комп’ютерних мереж,  програмування та ін.

У підсумку HR-спеціаліст запросила студентів, які бажають працевлаштуватися, заповнити анкети для проходження співбесіди.

5

Отримана інформація викликала інтерес та зацікавленість у студентів, протягом розмови вони задавали багато питань.

Лілія Павленко, Максим Павленко,
викладачі кафедри КТУНІ
Світлини з архіву кафедри


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print