Складова безпеки держави

Сьогодні, у Всесвітній день боротьби зі СНІДом у конференц-залі університету бібліотека БДПУ проводила захід «Профілактика СНІДу – складова безпеки держави», на якому були присутні студенти соціально-гуманітарного факультету, факультету економіки та управління, факультету комп’ютерних та енергозберігаючих технологій.

Відкрила його вступним словом завідувач бібліотеки Світлана Білокінь, закцентувавши увагу присутніх на проблемі СНІДу та надала статистичні дані щодо ВІЛ-позитивних людей в Україні станом на 01.07.2014.р. (див. світлини).

Студенти мали змогу ознайомитись з віртуальною виставкою, яку продемонструвала Мирослава Харитонова – завідуюча довідково-інформаційним відділом. В ній було розкрито основні причини виникнення СНІДу, статистичні дані і шляхи профілактики хвороби, представлені наукові праці, щодо цієї проблеми та боротьби з нею, які знаходяться у нашій бібліотеці (див. світлини).

Згодом студенти переглянули соціальний ролик «Вибір за тобою», який підготувала Галина Потапенко – редактор відділу медіацентру.

Наприкінці заходу Світлана Білокінь звернулась до присутніх з закликом: «Шановні студенти, пам’ятайте, що життя та здоров’я – це головна цінність для людини!».

Людмила Золотар,
провідний бібліотекар з роботи по
популяризації і впровадженні інновацій

Світлини з архіву бібліотеки


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print
КатегоріїБез категорії