СЛАВА ГРЕЦІЇ! СЛАВА УКРАЇНІ!

Розділити з кимось радість – означає помножити її. Так сьогодні, 23-го квітня, в «музичному корпусі» БДПУ примножували радість у серцях українські греки, що святкували двадцятиріччя Бердянської міської грецької спільноти.

До свята долучилися й представники, окрім грецької, й болгарського та німецького міських національних товариств. Як завжди, блискуче виступили ансамблі нашого вишу «Золотий гомін» та «Барвисті музики», що виконували пісні грецькою мовою. Багато запрошених гостей їм захоплююче підспівували. «Нас споріднює не матеріальне, а духовне. Ми завжди пишалися і будемо пишатися тим, що ми греки», – з посмішкою говорила голова Бердянського грецького товариства «Елада», заступник декана з виховної роботи факультету економіки та управління БДПУ Ірина Нагай.

Захід пройшов у піднесеному настрої – з квітами, кульками, грамотами… Біля мікрофона люди говорили, як сильно люблять Україну. Це доводить, що наш народ – одна велика родина. Хто б це не був – болгари, греки чи німці, усі знайшли місце під сонцем на нашій землі, і ми поважаємо один одного. Підтвердженням цього був хоровод під жваву грецьку музику, у якому взяли участь представники присутніх спільнот і студенти-хореографи.

Відомо, що у греків є звичай завершувати будь-який захід виконанням свого гімну, тому й всі учасники свята проспівали його. Свято завершилося словами, які ще раз засвідчили співдружність нашого та грецького народів: «Слава Греції! Слава Україні! »

Аліна Голованова,
студентка-журналістка БДПУ

На світлинах Олександра Степаненка:
цікаві відтінки нинішнього університетського грецького свята


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print