Смак професорської кави

Минулої п`ятниці, 9 лютого, о 14.00 у конференц-залі головного корпусу БДПУ відбулась перша зустріч професорів нашого університету з випускниками Бердянської СШ №16. Це – відкриття нового циклу зустрічей «До професорів – на каву», ініціатором яких став редактор газети БДПУ «Університетське Слово», журналіст Степан Герилів при активній підтримці університетського профкому (голова – депутат Бердянської міської ради Віталій Лола).

Своєрідні «кавові п`ятницькі посиденьки» розпочала й провела проректор з науково-педагогічної роботи, кандидат філологічних наук, доцент — Вікторія Ліпич. Звернувшись до гостей зі словами: «в нас дуже затишна атмосфера, завдяки якій «по-домашньому» можна отримати професію та весело й творчо провести своє дозвілля», Вікторія Миколаївна представила найголовнішого університетського професора – ректора БДПУ Ігоря Богданова, який, в свою чергу, наголосив, що випускники знаходяться на дуже відповідальному етапі життя, й більшість із них вже зробила свій вибір: «Ми сьогодні не будемо намагатись пропонувати вам якісь історичні довідки, про це ви зможете прочитати будь де. Університет – це не тільки будівлі, це не тільки бібліотеки, коридори, аудиторії. Це, в першу чергу, самі студенти, для яких у нас створені всі умови для повноцінного навчання та відпочинку».

Про це (та й багато про що інше) із гостями говорили професори БДПУ: перший проректор Ольга Гуренко, завідувач кафедри історії та філософії гуманітарно-економічного факультету, координатор міжнародної діяльності БДПУ Ігор Лиман, Олімпійський чемпіон, декан факультету фізичного виховання Сергій Кушнірюк, професор кафедри української літератури та компаративістики факультету філології та соціальних комунікацій Ольга Харлан, декан факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти Лариса Казанцева, декан факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв Людмила Коваль, завідувач кафедри комп’ютерних технологій в управлінні та навчанні й інформатики факультету фізико-математичної, комп’ютерної та технологічної освіти Віталій Хоменко.  

Заступник директора школи №16 Ольга Коробова подякувала за можливість їхнім учням взяти участь у такому цікавому заході: «Це – честь для нас, це – щось нетрадиційне, цікаве та нове!»

Ольга Олександрівна, в свою чергу, познайомила університетських професорів із своїми учнями, які вже встигли продемонструвати великі досягнення у навчанні, спорті та суспільному житті. Наприклад, на рахунку Івана Варакіна неабиякі успіхи в спорті та знанні англійської мови. Єгор Паньков – чемпіон світу із карате, Аліна Негляд має сертифікат із англійської мови та активна учасниця багатьох конкурсів, Тетяна Чиньонна – має перемоги в олімпіадах, переможниця в літературних та конкурсах із ораторського мистецтва, Ольга Півень – «золотий фонд» 16-ї школи, претендентка на золоту медаль…

Редактор газети «Університетське Слово» Степан Герилів, даруючи гостям примірник ювілейного випуску видання, звичайно, не зміг не зацікавити із числа гостей – школярів-юнпросівців здобуванням журналістського фаху саме в нашому університеті, а як регіональний директор американського Фонду ім. К. Ковшевич, уже зацікавив кожного з випускників, адже саме завдяки фонду студенти БДПУ не так уже й бояться словосполучення «контрактна основа», бо на сьогоднішній день уже більше сотні студентів університету отримали кошти від фонду як оплату за навчання.    

Вчитель інформатики (до речі, ще й студент БДПУ) Ярослав Шептій, зокрема, завважив, що подібний захід дуже добрий та цікавий, і це допомагає дітям зрозуміти, що в університеті панує не зверхність його величності професора чи викладача, а товариська, по-домашньому тепла атмосфера творіння спеціаліста будь-якого педагогічного (і не тільки) профілю. В цьому переконалися протягом майже двогодинної не тільки зустрічі, а й приємної, щирої бесіди гості – цьогорічні випускники Бердянської спеціалізованої школи №16.  

_DSC3253 _DSC3256

_DSC3257 _DSC3268

DSC_0002 DSC_0016

для Діми 1 для Діми 2

Олена Забітчук,
студентка-журналістка БДПУ

Світлини автора та Дмитра Бакарджиєва
(Студклуб)

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print