Сьогодні – День сміху (День дурня)

«Якщо жарти не доходять –
пошта не винна» – гумор

«Достовірно не відомо, як і в якій країні з'явився День сміху (День дурня). Але сьогодні це вже не так важливо, оскільки 1 квітня вважається загальновизнаним святом гумору та веселощів. Існує безліч версій щодо походження Дня сміху. Деякі вчені стверджують, що вперше свято, іменоване сьогодні також Днем дурня, відзначали в Англії. Інші вважають, що батьківщиною самого веселого свята є Франція чи Мексика.

Не виключено, що в період зародження свята День сміху відзначали в честь весняного рівнодення. Святкування цієї події обов'язково супроводжувалося веселощами, жартами і першими розіграшами. Це свято божевілля зберегло свої традиції і до сьогоднішнього дня. Не дарма його називають також Днем дурня. Хоча первісний зміст жартівзадобрити вищі сили – вже втрачений. Також існує версія про те, що поява Дня сміху пов'язана з реформуванням календаря 16 століття, після якого новорічні свята починалися 25 березня і закінчувалися 1 квітня.

У сучасній варіації свята День дурня супроводжується незмінними розіграшами, жартами і комедійними виступами. У цей день прийнято влаштовувати фестивалі гумору» – за матеріалами з сайту http://beyond.ua.

…Традиційно Студентський Клуб університету та незмінний керівник і організатор Олександр Борисович Голік запрошують усіх вас до міського будинку культури на КВК. Прийшовши о 18-ій годині на півфінальну гру кмітливих та винахідливих, не пошкодуєте!


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print