Сьогодні – Міжнародний день Землі

«Той, хто володіє землею в більшому розмірі,
ніж потрібно йому для прогодування себе та своєї сім'ї,
– винуватець злиднів та лих народу» – Лев Толстой

«Міжнародний день Землі, який відзначається 22 квітня, можна сміливо назвати самим глобальним святом на нашій планеті. Це свято підтримується Організацією Об'єднаних Націй, оскільки воно спрямоване на збереження загального місця проживання всіх людей.

Саме же свято, іменоване зараз Міжнародним днем Землі, в 1970 році придумав американський сенатором Гейлорд Нельсон. Спочатку свято відзначалося лише в США, але дуже швидко його популярність стала планетарною.

Міжнародний день Землі – це своєрідна масштабна акція, спрямована на привернення уваги всіх людей до існуючих і ймовірним проблемам нашої планети. Більшість з них стосуються питань охорони навколишнього середовища, глобального потепління, збереження рослинності на планеті і т. д. У зв'язку з цим одним з основних заходів цього свята вважається озеленення вулиць, міст, країн… Також це свято відзначається для того, щоб звернути увагу людства на те, що багатства Землі потрібно берегти, Міжнародний день Землі щоб передати їх наступним поколінням людей» – за матеріалами сайту http://beyond.ua.


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print