Сьогодні – школа, завтра – БДПУ:

профорієнтаційна робота кафедри

Одним із головних кроків у житті кожної молодої людини є вибір професії. Наскільки свідомим і відповідальним він буде залежить від багатьох чинників, але надзвичайно важливим при цьому є можливість отримання нею спеціальної професійної консультації щодо особливостей і перспектив улюбленої професії та майбутньої успішної кар’єри. Враховуючи, що такий вибір відбувається не миттєво, а протягом тривалого часу, керівництво факультету ФФМТО та викладацький колектив кафедри методики викладання фізико-математичних дисциплін та інформаційних технологій у навчанні постійно звертають особливу увагу на профорієнтаційну роботу, практикуючи цікаві зустрічі в школах, пошуки нових контактів і підтримку вже існуючих із загальноосвітніми навчальними закладами; проводячи дні відкритих дверей, організовуючи зустрічі з випускниками-педагогами, розповсюджуючи буклети та багато інших рекламно-інформаційних матеріалів у школах міста, району, області. Однією з важливих складових цієї роботи є організація традиційних профорієнтаційних заходів студентів 5 курсу у період проходження ними педагогічної практики. Ось і цього року протягом 27 листопада – 6 грудня студенти-практиканти фізико-математичного напряму ФФМТО організували та провели ряд цікавих зустрічей у загальноосвітніх навчальних закладах міста, району та області, у яких взяли участь понад 300 учнів випускних класів.

Студенти ділилися із присутніми інформацією щодо можливостей вступу до нашого вишу – одного із найстаріших і найпотужніших навчальних закладів південного сходу України, що гарантує отримання якісної освіти, впевнений старт у професійній кар’єрі та сучасному житті. Школярі не тільки уважно переглядали ролик-презентацію факультету, але й активно обговорювали найважливіші питання: напрями підготовки; умови вступу, навчання та проживання, особливості студентського життя, перспективи майбутнього працевлаштування. Кожен учень мав змогу отримати консультацію щодо майбутньої професії та ознайомитись з інформаційними й довідковими матеріалами ФФМТО.

Маємо надію, що такі заходи принесуть позитивні результати, а школярі зроблять правильний вибір стосовно свого майбутнього!

Олександр Школа,
кандидат педагогічних наук, доцент
кафедри методики викладання
фізико-математичних дисциплін
та інформаційних технологій у навчанні

На світлинах: деякі моменти
профорієнтаційної роботи студентів
Світлини з архіву кафедри


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print