Сонячні сторінки дитячих книг Всеволода Нестайка

Дитячі книги цього автора люблять уже кілька поколінь читачів в Україні і за її межами. Те, що він писав, писав саме для дітей, щиро, без фальші, вкладаючи в кожен твір тепло своєї душі. Про книги Всеволода Зиновійовича Нестайка можна говорити і говорити, не лише тому, що написано ним багато, але й тому, що зміст близький кожному читачеві.

28 березня в рамках Всеукраїнського тижня читання дитячих книг колектив кафедри української літератури і компаративістики разом зі студентами-філологами зібралися в затишній атмосфері конференцзали першого корпусу Бердянського державного педагогічного університету для обговорення книги Всеволода Нестайка «Тореадори з Васюківки» та перегляду однойменної кінострічки.  Присутні ділилися враженнями від прочитаних книг письменника, порівнювали своє дитинство з героями трилогії, міркували про майстерність митця. Співробітники університетської бібліотеки не тільки підготували виставку книг Всеволода Нестайка та методичної літератури, а й долучилися до обговорення.

Такі зустрічі уможливлюють поглиблене прочитання текстів української дитячої літератури, розкривають нові грані письменницького таланту і особистості майстрів слова, сприяють інтересу до дитячої книги.

_DSC4563 _DSC4566

_DSC4564 vsevolod-nestayko

 

Кафедра української літератури та компаративістики


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print