Спеціальність «Історія та археологія» в БДПУ: висока оцінка експертів Європейського Союзу

Як вже повідомлялось, 27-30 травня 2018 р. у БДПУ працювала міжнародна експертна комісія з оцінки якості освіти за спеціальністю 032 «Історія та археологія» для бакалаврів і магістрів. Експертна комісія прибула до Бердянська в рамках проекту «Система забезпечення якості освіти в Україні: розвиток на основі європейських стандартів та рекомендацій» (QUAERE) програми Європейського Союзу ЕРАЗМУС+.

Днями з ЄС отриманий докладний, на 21 сторінку, англомовний експертний звіт про результати цього візиту. У звіті оцінено якість освіти за спеціальністю 032 «Історія та археологія» в БДПУ, а також сформульовані рекомендації щодо подальшого вдосконалення цієї спеціальності.

Оцінка «досягнуто в значній мірі» («largely achieved») експертами поставлена за абсолютною більшістю критеріїв («Створення програм і формулювання кваліфікаційного профілю», «Навчальний план, структура / навантаження та мобільність», «Вимоги до прийому», «Викладання і навчання / Підтримка», «Екзамени», «Людські ресурси (Персонал)», «Управління якістю» та «Прозорість і документація»).

Підкреслимо, що БДПУ став єдиним університетом в Україні, де спеціальність «Історія та археологія» брала участь у такому пілотному оцінюванні за європейськими стандартами і рекомендаціями.

1

Ігор Лиман (професор, координатор міжнародної діяльності БДПУ)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print