Спецвідзнака, запропонована Софією Філоненко на Міжнародному літературному конкурсі

Щороку проводиться Міжнародний літературний конкурс «Коронація слова», засновниками якого є Тетяна та Юрій Логуші (див. світлини).

До 1 грудня приймаються написані українською мовою рукописи творів на такі номінації: романи, пісенна поезія, кіносценарії, п’єси, твори для дітей, ділова література, конкурс малої прози «Як тебе не любити…», «правосуддя», «Інклюзія». На Конкурс мають подаватися тільки ОРИГІНАЛЬНІ твори, які раніше не друкувалися, не виконувалися, не фільмувалися, не оприлюднювалися (зокрема через інтернет), та права на які не передані іншим (юридичним або фізичним) особам і не будуть передаватися до оголошення результатів конкурсу на Церемонії нагородження.

Доктор філологічних наук, професор кафедри зарубіжної літератури та теорії літератури Бердянського державного педагогічного університету Софія Філоненко (див. світлини), яка неодноразово брала участь у зазначеному конкурсі в якості голови та члена журі, започаткувала спецвідзнаку за найкращу рецензію на «короновані» романи.

До 1 березня включно можна подати свої рецензії на конкурс «Коронації слова-2018». Призовий фонд – 2 тисячі гривень. Двоє авторів найкращих рецензій отримають нагороди по 1000 гривень.

Докладні умови такі: на конкурс подаються рецензії українською мовою обсягом до 10 тисяч знаків на надруковані твори, які перемогли або отримали спецвідзнаки «Коронації слова» в номінації «Романи» від початку заснування (перелік див. на сайті Конкурсу).

Рецензія повинна мати назву, після якої подається повний бібліографічний опис рецензованого роману за зразком: Коломійчук Б. Небо над Віднем: роман і повість / Богдан Коломійчук. – Харків : Фоліо, 2015. – 203 с. Текст рецензії може включати аналіз та оцінку жанрової своєрідності твору, сюжету й композиції, системи персонажів, мови і стилю, висвітлювати актуальність тематики й проблематики, ключові ідеї, місце роману у творчості автора і в контексті української та зарубіжної культури, розкривати загальні враження від твору, його переваги й недоліки. Рецензії можуть бути позитивними і негативними. На конкурс подаються оригінальні тексти рецензій, які не порушують авторських та інших прав третьої сторони. Надсилаючи рецензію, автор або авторка дають згоду на її оприлюднення на сайті «Коронації слова» та в інших ЗМІ й соціальних мережах, використання в промоційних матеріалах Конкурсу без грошової винагороди. Рецензію треба надіслати на електронну адресу sofil23@ukr.net до 1 березня 2018 року у вигляді прикріпленого файлу *doc або *docx, у темі листа зазначити: Рецензія_Прізвище рецензента

filonenko2

tetjana-yuriy-loguschi

Кафедра зарубіжної літератури та
теорії літератури ІФСК БДПУ
Світлини з архіву кафедри


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print