Співпраця триває

Продовжується співпраця між факультетом фізико-математичної, комп'ютерної та технологічної освіти БДПУ та Бердянською багатопрофільною гімназією №2, спрямована на науково-експериментальну роботу за різними напрямами.

viber_image1 viber_image2

Ця робота сприяє ознайомленню учнів, педагогів та батьків гімназії із завданнями, змістом та методами організації експериментального майданчика факультету; сприяє залученню учителів гімназії до заходів методичного та просвітницького характеру; визначає представників із числа загального складу педагогічного колективу для участі у спільних наукових, педагогічних та методичних заходах та пропагує результати діяльності сторін у рамках відповідної угоди.

viber_image3 viber_image4

План роботи  науково-експериментального майданчика факультету на базі гімназії №2 було затверджено у лютому ц. р.  за темою: «Формування професійних компетентностей вчителів у системі впровадження у навчально-виховний процес інформаційно-комунікаційних технологій в умовах інформатизації суспільства».

У рамках угоди сьогодні, 23 лютого, було проведено майстер-клас «Розробка та впровадження блогу (сайту) в навчальний процес» із педагогічним колективом багатопрофільної Гімназії №2.

Майже 20 вчителів працювали над опануванням комп’ютерної грамотності з куратором групи, кандидатом педагогічних наук, доцентом кафедри комп'ютерних технології в управлінні та навчанні й інформатики Ганною Алєксєєвою.

Використання інформаційно-комунікаційних технологій в навчально-виховному процесі навчального закладу є необхідною умовою сучасності.

«Університетське Слово»
(за матеріалами та світлинами кафедри КТУНІ)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print