Спорт і молодість переможуть!

Фоторепортаж

Щорічно до Дня фізичної культури та спорту України факультет фізичного виховання організовує для студентів-першокурсників з кураторами Бердянського державного педагогічного університету туристичний похід до дитячого оздоровчого центру «Червона гвоздика». Оскільки святкування Дня фізичної культури й спорту в Україні випадає на другу суботу вересня (на підставі наказу Президента від 29 червня 1994 р.), саме 13 вересня на пляжі дитячого табору «Червона гвоздика» проводили змагання – це й стало спортивною новиною цього навчального року. Цьогоріч організатори приурочили цей захід до 75-річчя Запорізької області.

Відповідальним за проведення туристичного походу та змагань був спортивний клуб БДПУ (голова – Кирило Пономаренко) спільно з факультетом фізичного виховання (декан – професор Сергій Кушнірюк). Естафети для першачків вигадали та розробили студенти-фізкультурники 5-го курсу за власною ініціативою.

Організатори поділили студентів факультетів й інститутів на сім команд, а студентів факультету фізичного виховання – на три команди. Було проведено вісім естафет з урахуванням особливостей віку та фізичних здібностей молоді. Першокурсники змагалися, демонструючи при цьому свої спортивні здібності, кмітливість та винахідливість (див. фото).

У підсумку перше місце посів Інститут психолого-педагогічної освіти та мистецтв, друге місце виборов Інститут філології та соціальних комунікацій, на третьому місці розташувався факультет фізико-математичної і технологічної освіти. Серед студентів факультету фізичного виховання перше місце посіла команда 12-ї групи, друге – 11-ї група і третє – 13-ї.

Усі команди були нагороджені солодкими призами, які надав профспілковий комітет (голова – Віталій Лола), бадьорістю та гарним настроєм.

«У таких змаганнях немає переможених, усі – переможці», – вважає голова спортивного клубу Кирило Пономаренко, – «більш того, в квітні 2015-го, на День здоров’я, планується проведення подібного заходу. Можливо, воно не буде настільки масштабним, але хочемо запросити до участі не тільки першокурсників, а й студентів усіх курсів університету».

Щиро дякуємо за цей захоплюючий похід, з нетерпінням будемо чекати наступного!

Анастасія Міленко, Анна Волканова (фото),
студентки 1-го курсу ІФСК


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print