Сприятиме підготовці вчителя початкової школи

 14 травня ц. р. в рамках Днів науки відбувся захист проектів з історико-педагогічного квесту «Історія позашкільних закладів міста Бердянська», який провела доцент кафедри педагогіки Олена Голуб, метою якого стало сприяння розширенню педагогічного світогляду, стимулювання пошукових здібностей студентів в галузі історико-педагогічних знань, поєднання педагогічного краєзнавства з історією рідного Бердянська, що сприятиме підготовці вчителя початкової школи як знавця історії пам’яті і охоронця духу народного.

Студенти 21 та 23 груп факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв підготували яскраві й пізнавальні презентації та із захопленням ознайомили присутніх з історією позанавчальних закладів Бердянська: дитячою та юнацькою спортивною школою, клубом юних моряків, музичною школою, центром дитячої та юнацької творчості, художньою школою, станцією юних натуралістів.

Приємно відзначити, що студенти дослідили не тільки історію позанавчальних закладів, а й продемонстрували деякі творчі навички вихованців цих закладів, а саме, гра на музичних інструментах, співи, малювання тощо.

DSC_1039 (2) DSC_1046 (3)

DSC_1047 (1)

«Університетське Слово»
(за матеріалами та світлинами кафедри)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print