Стань пасажиром Потягу Єднання України

ТРУХАНІВСЬКА СІЧЗ ініціативи громадської організації «Всеукраїнське об’єднання «Коло. Медіа» в березні ц. р. планується проведення акції 5-й Потяг Єднання України «Труханівська Січ» серед школярів, студентів, волонтерів, громадських активістів та військових.

Акцію ініційовано волонтерами та громадськими діячами в рамках реалізації програми Президента України з підтримки національної Єдності з метою сприяння консолідації суспільства, піднесення патріотичного духу громадян, розвитку волонтерського руху, розвінчування міфів російської пропаганди, активізації міжрегіонального співробітництва, зокрема з реалізації культурних, освітніх та інформаційних проектів, спрямованих на налагодження діалогу та зміцнення взаєморозуміння жителів різних регіонів держави у справі, розбудови України.

Студенти та викладачі БДПУ! Кожен із вас може приєднатися до цієї благородної місії, ставши пасажиром Потягу Єднання України «Труханівська Січ».

Із детальнішою інформацію про акцію можна ознайомитися на сторінці в Facebook: https://www.facebook.com/groups/1017879071617959/?fref=ts,  або за телефонами: 067 220 40 08, 099 71090 45 – контактна особа Олена Іванова.

«Університетське Слово»


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print

Система OrphusЯкщо Ви знайшли помилку на сайті, просимо повідомити про це адміністратору. Виділіть текст з помилкою та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter. Дякуємо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *