Стартували Дебюти першокурсників

Сьогодні, 7 листопада, о 14:30 в актовій залі головного корпусу університету стартували цьогорічні творчі дебюти першокурсників. Відкрили їх студенти факультету філології та соціальних комунікацій. Захід розпочала перший проректор університету, професор Ольга Гуренко теплим привітальним словом, після чого на сцену вийшли студенти-мовники. Вони презентували чудовий відеофільм, знятий власноруч, який в декількох хвилинах розповів про студентське життя; після чого дебютанти разом зі  своїм куратором Ганною Вусик  виконали модельну ходу-презентацію групи під відому популярну пісню.

Другими на сцену вийшли студенти спеціальності мова і література англійська (зі спеціалізацією болгарська мова.) Їх виступ розпочався з виконання болгарського народного танцю  разом із куратором групи Світланою Корнієнко. Також студенти виконали мініатюру про подорож студентки у сні всіма країнами світу та продемонстрували відеоролики зі свого ще маленького, але дуже насиченого студентського життя.

Після філологів сцену заполонили студенти-журналісти, які  підготували цікавий виступ про вибір своєї майбутньої професії  з власним відеофільмом, який плавно перейшов у виставу на сцені. Разом із студентами на сцені виступав і  їхній куратор – Роман  Костромицький.

На завершені дебютних виступів всі студенти разом із кураторами груп  вийшли на сцену та виконали пісню «Заспіваймо пісню за Україну». Традиційно для нашого університету всіх студентів привітала та пригостила солодкими призами заступник голови профкому БДПУ Ольга Попова.

_DSC7977 _DSC8006 

_DSC8017 _DSC8101

_DSC8125 _DSC8142

_DSC8214 _DSC8216

Юлія Хаматгораєва,
студентка БДПУ,
кореспондент «Університетського Слова»

Світлини Дмитра Бакарджиєва
(Студклуб)

 

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print