Стартував тиждень її величності – Історії

Учора, 25 березня, в холі головного корпусу БДПУ зібралися студенти та викладачі, щоб ушанувати найпрекраснішу з наук – древню і вічно молоду – історію. В календарі професійних свят Всесвітній день історика відзначається 28-го березня,  але не всі святкують саме цю дату. Наприклад, у Молдові «День історика» затверджений рішенням молдовського уряду й офіційно відзначається 18 липня. А ось у Великобританії існує Historical Association. І щороку ця організація для своїх членів організовує «День молодого історика». А ми хібі гірші? Тому й вирішили, що дня нам замало, тому й запланували цілий тиждень її величності Історії! 

Тиждень незабутніх вражень – поринемо в історію всім факультетом! І це будуть не тільки пари, на яких ми повинні здобувати знання. На факультеті планується проведення тижня історії, впродовж якого студенти будь-яких спеціальностей можуть взяти участь у різноманітних заходах, присвячених історії, зокрема: перегляд  історичних фільмів, майстер-класи з плетіння ляльок-мотанок, брейн-ринги, квести…

Декан факультету Тамара Макаренко разом зі студентами запалили «вогонь історії», як символ цього свята. Тиждень обіцяє бути досить цікавим та насиченим, адже до нього готуються не тільки студенти, а й викладачі університету. 

Долучайтеся до нашого тижня історії, адже призи, як і наші студенти, досить неординарні!

 

Інформаційний сектор факультету

Світлини з архіву факультету


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print