Стажування в Чехії

   Викладач кафедри комп’ютерних технологій в управлінні та навчанні й інформатики, кандидат педагогічних наук Ольга Щетиніна в березні ц. р. пройшла тижневе стажування в Празькому інституті підвищення кваліфікації (Чехія) за програмою «Організація навчального процесу, наукові проекти і публікаційна діяльність в країнах Євросоюзу»,  отримавши міжнародний сертифікат.

Програма стажування включала 3 модулі:  «Освітні системи країн Євросоюзу й організація навчального процесу в європейських університетах»; «Публікації в наукових журналах: теорія і практика»; «Наукові проекти і грантова діяльність в освітніх організаціях».  Було розглянуто проблеми і перспективи європейської освіти, питання систем та індексів цитування наукових журналів, публікаційної активності й продуктивності вчених, особливості академічного письма, проектний менеджмент, проектні та грантові можливості Євросоюзу, умови успішної реалізації наукових проектів, сase-studies і т.д.

Заняття проводили провідний чеський спеціаліст з наукометрії,  професор Вадим Стрієлковські (директор Празького інституту підвищення кваліфікації, викладач Каліфорнійського Університету Берклі, США) та доктор економічних наук  Інна Чабелкова (завідувач модулем підвищення кваліфікації Гуманітарного факультету, Карлов Університет, Прага). Вони ділилися безцінним досвідом і давали практичні поради слухачам стажування – викладачам і науковцям з України, Грузії та Молдови.   

Празький інститут підвищення кваліфікації пропонує науково-педагогічним працівникам  Бердянського державного педагогічного університету також взяти участь у подальших програмах стажування, семінарах, вебінарах, міжнародних конференціях з публікаціями в наукових журналах Чехії. Ознайомитися з запланованими подіями можна за цим посиланням https://www.prizk.cz/ru/novye-programmy-2018/

DSCN5038 DSCN5051

«Університетське Слово»

(за матеріалами та світлинами Ольги Щетиніної,

кафедра комп’ютерних технологій в управлінні та навчанні)


Поділитися:

  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Blogger
  • Мой Мир
  • Одноклассники
  • Print
  • RSS
comments powered by HyperComments

Система OrphusЯкщо Ви знайшли помилку на сайті, просимо повідомити про це адміністратору. Виділіть текст з помилкою та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter. Дякуємо!