Стажування в Університеті м. Сандомир (Республіка Польща)

   Нещодавно у м. Сандомир (Республіка Польща) відбулось науково-педагогічне стажування «Заклади вищої освіти як середовище формування нового покоління педагогічних працівників», організатором якого виступив Гуманітарно-природничий Університет. Стажування проводилось згідно з ліцензією університету у сфері післядипломної освіти.

   У стажуванні взяли участь науково-педагогічні працівники закладів вищої освіти, наукові співробітники наукових установ, докторанти, аспіранти  України з Києва, Дніпра, Львова, Одеси, Житомира, Запоріжжя, Бердянська, Мелітополя, Херсону, Кропивницького, Сєвєродонецька, Умані, Чернігова.

   Від Бердянського державного педагогічного університету у науково-педагогічному стажуванні взяла участь кандидат педагогічних наук, доцент кафедри математики та методики навчання математики  Ганна Лиходєєва з тезами у семінарі-тренінгу «Про стан математичної підготовки абітурієнтів – майбутніх учителів математики».

   Програма стажування включала в себе ознайомлення з діяльністю Університету через офіційний інформаційний портал вишу, роботу над науково-методичними доповідями, ознайомлення зі спектром профільних спеціальностей у галузі освіта/педагогіка таіндивідуальну роботу з навчально-методичними матеріалами.

   Навчальне навантаження стажування становило 3 кредити (108 годин). За результатами стажування учасники, які успішно виконали програму, отримали сертифікат про проходження науково-педагогічного стажування, що є документом, який підтверджує проходження стажування у науковій установі в країні, яка входить до Європейського Союзу.

Сертифікат Польща

«Університетське Слово»
(за матеріалами Ганни Лиходєєвої)

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print