Стежками рідного краю

У викладачів кафедри психології вже стало доброю традицію відзначати кінець навчального року екскурсією по рідному краю. Цього разу ми відвідали історико-культурний музейний комплекс «Вершина Друга», до складу якого входять залишки церкви Успіння Святої Богородиці, пам’ятний знак жертвам сталінських репресій, музей історії села, зал новітньої історії. Експонати музею зібрані зусиллями мешканців громади і мають неабияку історичну цінність. У музеї ми переконалися, що минуле та сьогодення тісно пов'язані між собою та впливають на наше майбутнє.

Не менше вразили нас і інші перлини Смирновської громади: автомобіль пам’яті учасників АТО, відкритий на день захисника Вітчизни (2015 р.), музей «Радіо» (2017 р.). Все це створено та функціонує зусиллями активістів Громадського об’єднання «Берда», керівником якого є активний громадський діяч, поціновувач історії Скрибець Василь Іванович, який провів надзвичайно захопливу екскурсію.

_DSC0320 _DSC0357

_DSC0370 _DSC0409

Василь Іванович познайомив нас з історією Громадського об’єднання «Берда» Смирновської об’єднаної територіальної громади, що згуртувало громадян, небайдужих до долі народу, країни, малої батьківщини. Основними напрямками роботи ГО є допомога Збройним силам України, відродження культурно-історичної спадщини краю.

Яскраві враження та позитивні емоції ми отримали від мальовничих пейзажів й природних ландшафтів Запорізького степу та річки Берда. Ми переконалися, що наш рідний край непересічно чудовий, насичений гарними природними місцями й історичними пам’ятками.

_DSC0327 _DSC0419 _DSC0422

_DSC0536 _DSC0551 _DSC0562


Колектив кафедри психології
факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв
Фото Володимира Малихіна,
фотографа студії SimpleView


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print