“Сто порад учителю” в контексті освітніх актуалітетів

У межах святкування Днів науки в Бердянському державному педагогічному університеті й до 100-річчя від дня народження Василя Олександровича Сухомлинського 16 травня 2018 р. викладачами кафедри української мови та славістики (доц. Л.О. Алексєєва, доц. В.А. Нищета) та студентами факультету філології та соціальних комунікацій відбулося засідання круглого столу «"Сто порад учителю” в контексті освітніх актуалітетів».

Учасники заходу обговорили факти життя й педагогічної спадщини уславленого сина України: про родину, працю на педагогічній ниві, ушанування пам’яті. У процесі цікавої й змістовної бесіди розглядалися конкретні поради В.О. Сухомлинського вчителям щодо виховання й навчання учнівської молоді. Студенти акцентували увагу на концептуальних положеннях гуманістичної парадигми педагогіки та особистісно орієнтованому, діяльнісному й компетентнісному підходах, чинних в українській освіті.

Усі присутні на заході дійшли до висновку, що незважаючи на інноваційні методики й технології, гаслом сучасного вчителя й особистісним смислом його педагогічної діяльності мають бути слова В.О. Сухомлинського: «Що було найголовнішим у моєму житті? Не роздумуючи, відповідаю: любов до дітей».

05 16

39

За інформацією доцента

кафедри української мови

та славістики Володимира Нищети

 

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print