Столичне золото міжнародного рівня

24 жовтня ц. р.  в Київському Палаці дітей та юнацтва відбулось урочисте відкриття Дев’ятого Міжнародного форуму «Інноватика в сучасній освіті» та міжнародної виставки закордонних навчальних закладів «World Edu».

Проект організовано за підтримки Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, компанії «Виставковий Світ».

На найбільшому в Україні професійному форумі освітніх, наукових та науково-технічних інновацій представлені інноваційні досягнення, ідеї і проекти, педагогічні технології, новітні методики та освітні послуги національних та закордонних навчальних закладів, наукових установ, центрів, компаній, що працюють на терені освіти.

Загалом у виставці цього року учасниками стали понад 500 національних вищих, професійно-технічних, загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів, закладів післядипломної освіти, наукових установ, підприємств, що презентують технічне обладнання та освітні програми з 24 регіонів України, а також навчальні заклади та освітні агенції Канади, США, Сполученого Королівства Великої Британії, Республіки Польща, Ізраїлю, Французької Республіки та інших країн.

Наш університет,  ставши переможцем, отримав золоту медаль за участь у номінації «Інклюзивна освіта: рівні права, рівні можливості».  В роботі за вказаною номінацією було запропоновано  ознайомитися з хронологією набуття та розповсюдження досвіду упровадження інклюзивної освіти в практику освітньо-виховної та навчальної діяльності Запорізького регіону потужним колективом науковців та студентів факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти. Автор роботи ­– кандидат педагогічних наук, доцент Ганна Лопатіна, керівник – декан факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти доктор педагогічних наук, професор Лариса Казанцева.

У рамках форуму кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри фізики та методики навчання фізики Андрій Лазаренко провід дискусійну панель «Змістові складові профорієнтаційної роботи з фізики», де були розглянуті наступні питання: зміст та форми профорієнтаційної роботи  з учнями шкіл; фактори впливу на вибір професії. Учасниками дискусії стали вчителі шкіл, викладачі університетів та працівники органів управління освітою. За проведення дискусії вручено сертифікат.

Вітаємо колектив університету з успішною участю у Міжнародному форумі.

DSC_0004 DSC_0010

DSC_0012

Exif_JPEG_420 Exif_JPEG_420

Людмила Костенко,
завідувач підготовчого відділення БДПУ

Світлини автора


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print