Стремління чисті в гімназистів!

Сьогодні, 15 грудня, університетські «нашоатлантівці» Степан Герилів, Наталя Іванченко-Фуклєва та Сергій Шарай побували в Бердянській багатопрофільній гімназії №2 (директор – Наталія Данилова), щоби в святковій обстановці отримати з рук гімназистів новорічно-різдвяні подарунки для воїнів АТО. Діти також зібрали канцелярські приладдя, іграшки, солодощі та багато чого іншого і від чистого серця попросили волонтерів передати дітям, що живуть на  Донбасі.  

DSC_0359 DSC_0361 (1)

Діти, їхні батьки, педагоги також, щоби підтримати дух українських солдатів на передовій, долучили до посилок і малюнки, аплікації, листи… Гостям вручили дві зимові маскувальні сітки, сплетені гімназистами, їх вчителями та батьками. Волонтери в своїх виступах висловлювали враження турботою дітвори про воїна-захисника, пообіцявши доставити подарунки адресатам в найближчі вихідні.

DSC_0368 DSC_0393

«Ваші малюнки та листи – дуже важливі для бійців на фронті, бо вони, як обереги, носять їх на грудях, вірячи, що саме вони дають їм сили воювати та виживати під час боїв…  Тому прошу вас: пишіть їм від чистого серця,  – звернулася до дітей волонтер Наталя Іванченко. – Я дякую вам за маскувальні сітки, які ви сплели, вони врятують багато життів на передовій»…

untitled4 untitled3

Сергій Шарай ділився враженнями від недавнього перебування на передовій, дякував дітям за таку вагому підтримку бійців.

untitled (1) untitled2 untitled5

А редактор газети БДПУ «Університетське Слово», волонтер Степан Герилів передав для шкільної бібліотеки дві свої книги про «воїнів світла» на передовій і в тилу – «НАШІ АТЛАНТИ: жертовність во ім`я спасіння» та «НАШІ АТЛАНТИ: незмірна чаша милосердя».

DSC_0401

«Університетське Слово»
Світлини Лоліти Ноздріної та із сайту
http://pro.berdyansk.biz/content.php?id=39893


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print