Стрімкий прогрес

Кожного року викладачі Інституту філології та соціальних комунікацій БДПУ активно працюють і над створенням нових наукових та навчально-методичних посібників для поглибленого вивчення профільних тем. Якщо порівняти випуски їхніх праць з іншими роками, то на сьогоднішній день ми можемо спостерігати стрімкий прогрес у цьому напрямку. Кожен викладач хоча б один раз у п’ять років публікує свої наукові матеріали.

книги1

За більш детальною інформацією ми звернулися до заступника директора Інституту філології та соціальних комунікацій з навчально-методичної роботи, кандидата філологічних наук, доцента кафедри загального мовознавства та слов’янської філології Ольги Сопіної.

Скажіть, будь ласка, скільки наукових та навчально-методичних праць було видано в 2015 році?

– У минулому році викладачі інституту можуть похвалитися 32-а публікаціями, з яких – 4 монографії, 15 навчальних посібників, 9 збірників наукових робіт тощо.

–  А чи залучаються студенти до участі в народженні подібних  навчально-методичних видань?

– Навчальний посібник – видання, яке частково доповнює або замінює підручник у викладі навчального матеріалу з певного предмета, курсу, дисципліни або окремого його розділу, офіційно затверджений як такий, тому з деяких навчальних курсів, наприклад, з методики викладання мови або літератури, можлива ілюстрація розробок конспектів чи фрагментів уроків, укладених студентами під час проходження педагогічної практики у середніх навчальних закладах.

  • Якщо студент бажає ознайомитись з науковими та навчально-методичними матеріалами, то де їх можна знайти?
  • У цьому випадку студент має звернутися до бібліотеки університету або до читального залу інституту, або на відповідну  кафедру й ознайомитись з тим чи іншим виданням. Крім того, в холі Інституту філології та соціальних комунікацій також створено стенд «Наші досягнення» з метою розповсюдження інформації про нові надбання викладачів та наукову продукцію інституту, що була щойно видана. Цей стенд оновлюється систематично, що говорить про досить високий рівень публікування.

Побажаємо нашим викладачам творчої наснаги та плідної праці в випуску нової друкованої продукції, котра так потрібна нашому студентству .

Кристина Лисенко,
студентка-журналістка БДПУ,
практикантка «УС»

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print