Stud Music Cover Show у гуртожитку

Осіннім вечором 10 листопада гості та мешканці гуртожитку №2 БДПУ зібралися в  актовій залі на концерт із привабливою назвою «Stud Music Cover Show». За вікном – пронизливий вітер, а у нас – тепло та затишно, тому що душевна музика та щирі пісні завжди зігрівають серця та піднімають настрій.

3lKSfOW6m8M dUtpm-ZEfBQ

Студенти декількох факультетів об’єдналися у творчий колектив для того, аби подарувати слухачам незабутнє вокально-інструментальне шоу. Ритм вечору задавали Євген Крупін (електрогітара), Микола Песчанський (ударна установка) та Павло Мельник (бас-гітара). Під акомпанемент цієї запальної групи свої співочі таланти демонстрували чарівні дівчата Валерія Олійник, Дар’я Ілікчієва, Валерія Фадєєва, Карина Шатило, Анна Міщенко,  Дар’я Цикура, Аліна Джеваго та Катерина Колоколова. А ведуча Аріна Захарова спромоглася зробити атмосферу вечору невимушеною і дружньою.

 o673iffLSYg QMPuqHw1few Y1C_RDGrHco

На концерті були присутні запрошені гості: голова профспілки БДПУ Віталій Лола, який у знак вдячності вручив учасникам смачні подарунки, відповідальна за виховну роботу в БДПУ Анетта Омельченко, комендант гуртожитку Володимир Столярчук, викладачі кафедри музичного виховання Інна Пащенко та Юрій Смаковський, заступник декана з виховної роботи ФМКТО Ольга Щетиніна. 

Організатор та ідейний натхненник Stud Music Cover Show Євген Крупін (студент 4 курсу факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв) згадує:

«Ідея з приводу цього концерту зародилася у мене ще в середині вересня. У Бердянську проходять знамениті акустичні вечори, але вже більш ніж пів року їх не проводять через відсутність приміщення. Тому я вирішив організувати свій музичний вечір. Комендант відразу ж схвалив цю ідею і надав приміщення та апаратуру.

Майже всі репетиції проходили в 5в корпусі, де керівництво з радістю надало нам музичні інструменти та інше обладнання. Висловлюємо подяку за це Юрію Смаковському та Ірині Дубінець. 

Репертуар я намагався вибирати, виходячи з переваг самих учасників, але так само пропонував свої ідеї: наприклад, в середині концерту я відразу бачив блок військових пісень, які заздалегідь підібрав, а дівчата заспівали. До репетицій всі підходили з великим ентузіазмом, що створювало чарівну, творчу атмосферу. Було відчуття, що люди довірилися мені і вірили в те, що все вийде. Це було просто незабутньо…

Я так само не уявляв концерту без відеоряду, і відразу постало питання про проектор. На допомогу мені прийшов Едуард Чубар, який після став оператором на концерті, і Анна Міщенко, яка також чудово виконала кілька пісень. Оскільки наше століття – це століття соціальних мереж, я запропонував зробити рекламу в ВК. Павло Мельник створив сторінку зустрічі, на яку я виклав промо ролик, а також чудовий постер, який зробив сам Павло. Роль ведучого ми довірили культ організатору гуртожитку Аріні Захаровій.

Заради жарту я запропонував зробити бейджи з написами «музикант», «фотограф» і «оператор», щоб підкинути нам зайвої мотивації, і це було дійсно класно. В останній момент прийшла ідея з конкурсами, на яких ми розіграли два плакати і кружку з символікою концерту.

Для мене це величезний і безцінний досвід і один з багатьох професійних етапів. Буду продовжувати робити все, що в моїх силах, у цьому нелегкому, але такому чудовому і творчому напрямку, як музика».

o673iffLSYg

Насиченим і емоційно забарвленим видався вчорашній концерт: звучали і грайливо-жартівливі пісні «на злобу дня»,  і ті, які зачіпають душевні струни й змушують замислитися про головне, пісні про почуття і настрої, рідне місто й близьких людей, про безжальну війну, про втрати та сподівання…

Але основним лейтмотивом вечора стала все ж таки надія, яка живе в цих молодих  серцях. Вони вірять у щирість і доброту, вірять у дружбу і любов – а це головні цінності, завдяки яким можна перебороти всі життєві труднощі. І нехай всі перемоги супроводжує наша незмінна супутниця, ім’я якій – Музика. 

Ольга Щетиніна,
заступник декана з виховної роботи  ФМКТО
Світлини Діани Вишнякової,
студентки 1 курсу ФППОМ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print