Студент БДПУ Сергій Ковачов – переможець Всеукраїнського конкурсу плакатів на тему протидії насильству щодо жінок

1Студент 42 групи факультету фізико-математичної і технологічної освіти БДПУ Сергій Ковачов (керівник – доцент кафедри методики викладання фізико-математичних дисциплін та інформаційних технологій у навчанні Яна Сичікова) посів третє місце в конкурсі плакатів, що проходив у рамках проекту «Свобода від насильства: покращення доступу до соціальних послуг по Україні», який фінансується Європейським Союзом та реалізується Міжнародним благодійним фондом «Українська фундація громадського здоров’я»

Конкурс організувала МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» (УФГЗ) в рамках проекту «Свобода від насильства: покращення доступу до соціальних послуг в Україні», який фінансує Європейський Союз. Плакати-переможці будуть використовуватися в інформаційних кампаніях УФГЗ в Києві та інших областях.

Голосування за переможців конкурсу відбувалося в два етапи: (1) онлайн голосування, (2) голосування журі на основі онлайн-голосування. До складу журі увійшли: Сергій Полюк – координатор сектору охорони здоров’я та соціальної сфери Представництва Євросоюзу в Україні; Мартті Лутсар – менеджер з комунікації Представництва Євросоюзу в Україні; Ірина Семенко – програмний директор Представництва міжнародної організації «Право на здоров’я» (HealthRight International) в Україні, Анна Рашко – асистент програм МБФ «Українська фундація громадського здоров’я»; Юлія Лоцман – провідний фахівець Київського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; Аліса Тимченок, PR-менеджер.

3 4 6

«Права людини – базова цінність Європейського Союзу. Будь-яке насильство є їх порушенням. Це  стосується кожного: дітей, чоловіків, жінок. Проте статистика свідчить, що найбільше потерпають від гендерного та домашнього насильства жінки. Ми організували конкурс серед молодих дизайнерів, щоб привернути увагу до проблеми й змінити суспільну думку. Кожен повинен розуміти, що жодна жінка не має потерпати від насильства», – сказав Сергій Полюк, координатор сектору охорони здоров’я та соціальної сфери Представництва Євросоюзу в Україні.

5

Сергій Ковачов створив дійсно гідний плакат, в якому відобразив два можливих сценарії життя жінки – життя наповнене насильством та життя, повне любові й радості.

A2

Плакат закликає вибирати щасливе майбутнє, майбутнє без насильства, без болю та принижень.

 «За статистикою, щодня 300 жінок в Україні зазнають насильства. Реальна цифра як мінімум в 4 рази більша. Жінки бояться говорити про це, соромляться звертатися по допомогу, – сказала Галина Скіпальська, виконавчий директор УФГЗ. – Часто родини роками живуть в ситуації насильства через незнання або хибні стереотипи. Взяти хоча б всім відоме «б’є, значить любить». Ми провели конкурс серед молодих дизайнерів, щоб змінювати такі стереотипи. Переконувати жінок звертатися по допомогу. Плакати переможців використаємо в своїх інформаційних кампаніях».

7

Вітаємо переможця та бажаємо йому наступних перемог та творчого натхнення!!!

Яна Сичікова,
заступник декана з соціально-виховної роботи,
наукової та міжнародної діяльності
Світлини з архіву факультету


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print