Студентка БДПУ Катерина Лубенська – чемпіонка Європи з хортингу

fg9_h

З 25 по 27 жовтня ц. р. у Львові на базі СК «Грація» ТВК «Південний» відбувся Перший відкритий Чемпіонат Європи з хортингу. Змагання проходили серед кадетів і кадеток, юніорів та юніорок, чоловіків та жінок у розділах «двобій», «форма» та «показовий виступ».

dj9igVojQawХортинг в Україні є важливою складовою патріотичного та духовного виховання молоді, відродження та розвинення українських бойових традицій, зміцнення здоров’я, розвитку фізичних, морально-вольових та інтелектуальних здібностей людини шляхом залучення її до участі у змаганнях з хортингу.

Організаторами заходу виступили Міністерство молоді та спорту України; управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації; відділ фізичної культурі та спорту управління молоді, сім’ї та спорту Львівської міської ради, Міжнародна федерація хортингу, Всеукраїнська громадська організація «Українська Федерація Хортингу».

У Чемпіонаті взяли участь більш ніж 150 учасників з Польщі, Румунії та України. 30 осіб є майстрами спорту України з хортингу.

NZgzcToMyLUУ розділі «двобій» переможницею стала вихованка Сергія Вельчева, майстер спорту України з хортингу, чинна чемпіонка України, студентка 1 курсу факультету фізичного виховання Катерина Лубенська.

Чемпіонка Європи висловлює подяку керівництву факультету фізичного виховання та профспілковому комітету БДПУ за підтримку.

Положення про проведення Першого Чемпіонату Європи з хортингу: http://horting.org.ua/node/41441.

Відеогалерея та фотогалерея Чемпіонату Європи з хортингу: http://horting.org.ua/node/41458.

Алла Хатько,
кандидат педагогічних наук,
старший викладач факультету
комп'ютерних та енергозберігаючих технологій БДПУ

(за матеріалами офіційного сайту УФХ: http://horting.org.ua)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print