Студентські подарунки – Героям

DSCN2631

Ми уже повідомляли, що Департамент освіти і науки облдержадміністрації відповідно до звернення ГО «Товариство ветеранів АТО Запоріжжя» та Комітету  волонтерів при облдержадміністрації від 04.11.2016 з питань підготовки та проведення обласних благодійних патріотичних акцій «Прапор для бійця» та «Подарунок для Героя» попросив посприяти щодо участі учнівської та студентської молоді, педагогічних працівників та батьківської громадськості у зазначених акціях.

DSCN2633

Одними з перших у нашому університеті відгукнулися на заклик студенти факультету фізико-математичної, комп’ютерної та технологічної освіти, які сьогодні на чолі з заступником декана з виховної роботи Ольгою Щетиніною принесли відповідальній за виховну роботу в БДПУ, доценту Анетті Омельченко десятки найменувань ліків, миючих та засобів особистої гігієни. Саме Анетта Іванівна є організатором цієї акції в Бердянську та районі.

«Університетське Слово»
Світлини редакції


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print

Система OrphusЯкщо Ви знайшли помилку на сайті, просимо повідомити про це адміністратору. Виділіть текст з помилкою та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter. Дякуємо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *