Студентський казковий калейдоскоп

Щорічне проведення конкурсу педагогічної майстерності серед майбутніх вихователів – студентів четвертого курсу,  на факультеті дошкільної, спеціальної та соціальної освіти стало вже доброю традицією. Він є завершальним етапом у вивченні ними навчального модуля «Основи педагогічної майстерності», практичною складовою семестрового екзамену з даної дисципліни.

У першому півріччі цього навчального  року  справжнє свято професії влаштували студенти заочної форми навчання, які змагалися в акторській та педагогічній майстерності, здійснивши театралізовані постановки дитячих казок.

Конкурс проходив під загальною назвою –  «Казковий калейдоскоп». Учасники творчо підійшли до виконання завдань, виявивши оригінальність в інтерпретації знайомих усім з дитинства казок «Вовк та семеро козенят», «Коза-дереза» та «Рукавичка».             

Створений студентами казковий калейдоскоп, вразив присутніх своєю яскравістю, нестандартним підходом до розкриття образів основних персонажів, музичною та хореографічною майстерністю учасників. Особливо цікавими були виступи студентів Шевельової А., Тендітної О.(401 гр.), Бойчук Н., Варлам Я., Клак В., Тріщук К., Чередник К. (402 гр.), Бобкової Л., Криворучко Т., Чорної Д. (403 гр.) та ін. Варто також відзначити уміння студентів в художньому оформленні сцени, виготовленні декорацій та костюмів.

Хоча  конкурс педагогічної майстерності завершився, для кожного з учасників  Свято казки не закінчиться ніколи, оскільки професія вихователя дає  можливість студентам постійно жити у казковому світі дитинства!

IMG_20171020_125841     IMG_20171020_130213    IMG_20171020_130240

IMG_20171020_133213

 

«Університетське Слово»
(за матеріалами кафедри дошкільної освіти)

Світлини Ірини Улюкаєвої

 

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print