Студенти БДПУ – призери Національних змагань Enactus Ukraine

Enactus – це міжнародна неприбуткова організація, що об’єднує студентів, викладачів та представників бізнесу, які використовують силу підприємницької дії для досягнення прогресу в усьому світі.

Команди Enactus створюють проєкти, спрямовані на покращення якості життя та життєвих стандартів людей з різними потребами. Вони орієнтовані на вирішення економічних, екологічних та соціальних проблем та мають на меті досягнення Цілей Сталого Розвитку.

20 серпня відбулися Національні змагання Enactus Ukraine сезону 20192020, які стали завершальним заходом. На ньому команди презентували результати проєктів, які оцінювали запрошені представники та керівники бізнесу в Україні. Кращими проєктами Enactus визнаються тільки ті, які принесли реальні та вимірювані результати.

У трійку фіналістів серед українських вишів увійшли Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана, Одеський національний економічний університет, Бердянський державний педагогічний університет. Вони і продовжили боротьбу за звання національного чемпіона та за право представляти Україну на Enactus World Cup 2020 .

На змаганнях збірна команда студентів фізико-математичної, комп’ютерної та технологічної освіти і гуманітарно-економічного факультетів (Анастасія Рожкова, Кирило Кальчев, Євгенія Петриковець, Дмитро Смірнов, Аріна Зубкова, Інна Зозуля, Анастасія Дубіна, Кравченко Людмила, капітан команди – Вадим Вареник) та наставник, доцент кафедри професійної освіти, трудового навчання та технологій Павло Буянов, представили два авторські проєкти – «Творчий Азов» та «Екологічні торби». Команда посіла третє місце, поступившись лише одним балом срібному призеру, показала високі результати і гідно презентувала проєкти попри пандемію COVID-19.

Виражаємо велику подяку партнерам нашої команди, адміністрації Бердянського державного педагогічного університету.

Павло Буянов,

доцент кафедри професійної освіти,

трудового навчання та технологій


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print