Студенти БДПУ – свідки Посвяти в скаути

У Бердянській загальноосвітній школі  І-ІІІ ступенів № 6 сьогодні, 17 травня, відбулося посвячення учнів 5, 6 та 7 класів у скаути, котре відвідали й студенти-журналісти БДПУ на чолі зі старшим викладачем кафедри соціальних комунікацій Ксенією Лукач (див. світлини).

DSC_0099 DSC_0109

Ведучі заходу зазначили, що в наш час неможливо переоцінити важливість патріотичного виховання молоді. Осередком такого виховання є скаутська організація «Нова цивілізація» у школі № 6. Учні навчаються бути вірними своїй Батьківщині, бути чистими словами, думками, бути чесними і дружніми по відношенню до інших. Скаут – це життєва позиція. «Нова цивілізація» допомагає у цьому виборі, виховуючи свідомих громадян та справжніх патріотів України.

DSC_0155 DSC_0197

 Директор школи Олена Ізотова побажала дітям бути патріотами України, гідно носити горде звання скаута, процвітання й миру державі.

Депутат міської ради Надія Новак, зокрема, зазначила: «Дуже приємно бачити вас такими нарядними з цими символами в руках. Всього вам доброго, успіхів у навчанні, всього най-найкращого». До цих теплих слів приєднався й депутат міської ради Олександр Межуєв, котрий побажав школярам цінити дружбу, яка об’єднує усіх.

Завідувач міським методичним кабінетом Наталя Скиртач приєдналась до привітань із такими словами: «Від імені всіх працівників відділів освіти мені хочеться сказати «Віват» школі № 6, адже в цьому році, як і минулого року ви такі були розумнички, брали участь у багатьох заходах, прославили себе, свою школу, підтримали імідж і ми дуже вам радіємо. Всього вам найкращого, відпочити добре влітку, зміцніти, і, звичайно, підготуватися до нового навчального року».

Кандидат хімічних наук, доцент кафедри біології, екології і БЖД факультету фізичного виховання БДПУ, який також є випускником цієї школи Олександр Мягченко побажав дітям зробити все, що старше покоління не зробило: «Ви всі маєте галстук зеленого кольору. Це – колір екології, життя, здоров’я та ваших успіхів. Всього вам доброго». Голова вуличного комітету № 32 мікрорайону «Слобідка» Олена Гуляєва побажала юним скаутам вирости гідними людьми на Батьківщині та притримуватись українських традицій.

 Після привітань діти прийняли присягу. Новообрані скаути пообіцяли з честю робити все від них залежне, щоб виконувати свій обов’язок перед Богом та Україною, допомагати іншим скрізь і завжди виконувати скаутський закон. Право пов’язати дітям галстуки надали почесним гостям.

 Ведучі розповіли, що в цьому році на базі школи створено виставкову залу української традиції. Агітбригада школи «Green Life», виконавши танок, поділилась своїми міркуваннями щодо невичерпності цілющих властивостей нашої землі. Наприкінці свята присвятили пісню нашій Україні Наталя Вареник, Ірина Петренко та Олександр Марченко.

Ірина Дєдушева,
голова інформаційного сектору
студентської ради ІФСК БДПУ
Світлини Юлії Коверги,
студентки-журналістки ІФСК


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print

Система OrphusЯкщо Ви знайшли помилку на сайті, просимо повідомити про це адміністратору. Виділіть текст з помилкою та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter. Дякуємо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *