Студенти БДПУ та УАСС: перспективи, вигоди…

Учора, 15-го квітня, в конференц-залі БДПУ проходив досить цікавий семінар – «Участь студентів у забезпеченні якості вищої освіти», спікером якого був Микита Андрєєв – президент Української асоціації студентського самоврядування, який проводить подібні конференції по всій Україні з метою вирішення проблем сьогоднішнього студентства (див. світлини).

Треба зазначити, що Українська асоціація студентського самоврядування (УАСС) – це незалежно-демократичне національне об’єднання студентів та органів студентського самоврядування України, що об'єднує й студентські громадські організації, студентські клуби та наукові товариства, що діють у вищих навчальних закладах України, а також окремих активних студентів з метою захисту прав та представництва інтересів української студентської громади на національному й міжнародному рівнях. УАСС є представником інтересів українського студентства в Європейському союзі студентів та єдиною українською студентською організацією, що визнана як національне об’єднання студентів України, міжнародною спільнотою.

У семінарі брали активну участь представники з кожного інституту та факультету БДПУ. Відрадно, що його роботою зацікавився й в. о. ректора БДПУ Володимир Федорик, який під час вітального слова висловив своє бачення проблем та перспектив поліпшення якості вищої школи…

Учасники семінару розглянули найцікавіші положення нової редакції Закону України «Про вищу освіту», а також роль студентів у впровадженні якісної освіти в Україні. Докладно дізнались про саму асоціацію, обговорили питання з фінансування та захисту прав студентів. Обговорювали питання очікувань і потреб для імплементації нового законодавства в якості вищої освіти, зокрема, акцентували увагу на діяльності студентського самоврядування.

Під час перерв та неформального спілкування учасники семінару мали можливість обмінятись досвідом роботи в органах студентського самоврядування, поласувати смачними чаєм-кавою та печивом…

На завершення семінару його спікер запропонував учасникам охарактеризувати ідеальний, на їхню думку, університет, викладача й студента. Університетські студентські активісти дискутували щодо того, як взаємопов’язані ці характеристики і яким чином можливо досягнути таких показників у наш час. Обговорювалось питання щодо корупції в вищих навчальних закладах України, та методи боротьби з нею.

Наш університет постійно знаходиться у вирі всіх подій, зокрема, стосовно асоціації студентів, бере участь у конференціях, проводить форуми чи освітні заходи для студентів та органів студентського самоврядування. Голова Студентської Ради БДПУ Артем Воробйов є віце-президентом Української асоціації студентського самоврядування.

Олена Корнєєва,
голова інформаційного сектору
Студентської Ради БДПУ

Світлини редакції «УС»


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print