Студенти створюють!

rzrRfNea0Ik

З 9 по 15 листопада цього року студенти Інституту соціально-педагогічної та корекційної освіти денної форми навчання спеціальності «Соціальна педагогіка» Антон Сердюченко (203 гр.) та Тетяна Будник (503 гр.) взяли участь у шестиденному тренінгу «Основи тренерської майстерності» в с. Лісне (Київська область) в рамках проекту «Молодь для молоді: знай свої права – змінюй життя» (2014-2016) за підтримки Міжнародної благодійної організації «Партнерство «Кожній дитині» за фінансової підтримки Посольства Фінляндії в Україні та благодійників платформи GlobalGiving.

mu58BiZMNsk

У рамках проекту учасники здобували комплексну підготовку за тренінговою програмою «Як стати успішним» за для створення молодіжного клубу у нашому місті.

Також студенти провели власний тренінг за програмою «Як стати успішним» – тим самим поповнивши свою "тренерську валізу", набувши практичного досвіду організації діяльності свого клубу.

Image-0

Тепер в нашому університеті буде створено авторський "Молодіжний клуб", тренери якого запрошують всіх бажаючих до вступу!

За більш детальною інформацією ви можете звернутися до 503 аудиторії (кафедра соціальної педагогіки) або за телефоном: 066-054-90-24  – Тетяна Будник.

 

Антон Сердюченко,

студент 203 групи ІСПКО

На фото: робочі моменти заходу


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print