Студенти та викладачі БДПУ на Міжнародній конференції в Польщі

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Нещодавно повернулася з Польщі група студентів та викладачів нашого університету – учасників 3-ої Міжнародної наукової конференції «Сучасні проблеми управління: економіка, освіта та охорона здоров’я». Ця конференція вже втретє організується та проводиться спільними зусиллями Вищої школи управління та адміністрації в Ополє (Польща) та Бердянським державним педагогічним університетом (Україна). В конференції брали участь науковці з Польщі, Словаччини, Казахстану та України.

Катовіце_Фото А.Несторенка

Наукові роботи бердянських учасників було присвячено актуальним проблемам економіки, управління та охорони здоров’я. Особливий інтерес викликали роботи на теми «Етичність та раціональність в бізнесі» (Бачурський Олександр, студент факультету економіки та управління, Несторенко Тетяна Петрівна, к.е.н., доцент), «Модель формування індивідуального попиту» (Несторенко Олександр Васильович, к.е.н., доцент, БДПУ, Пеліова Яна, PhD, доцент, Економічний університет в Братиславі), «Проблеми формування місцевих бюджетів» (Ставицька Аліна, Куранда Анастасія, студенти факультету економіки на управління), «Здоров`я сучасної людини в контексті екологічної безпеки» (Кравченко Людмила Миколаївна, к.б.н., доцент, Кравченко Наталя Володимирівна, к.ф.-м.н., доцент).

 OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Студенти та викладачі БДПУ – учасники конференції – щиро вдячні польським колегам за організацію ознайомчого візиту до ще одного партнера БДПУ – Вищої технічної школи в Катовіцах. Декан факультету архітектури, будівництва та прикладного мистецтва Олександр Остенда розповів про особливості організації навчання в країнах Європейського Союзу та о можливостях співпраці польських та українських вишів.

У студентів та викладачів БДПУ була можливість не тільки представити результати своїх наукових досліджень на конференції, але і відвідати Відень та Братиславу – дві європейськи столиці та побачити, як Європа готується до Різдвяних свят.

«Університетське Слово»
(за матеріалами учасниці конференції
Тетяни Несторенко)
Фото Валерія Кравченка 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print