Студенти-журналісти святкують навчаючись

6 червня 2018 року на факультеті філології та соціальних комунікацій доцент, завідувач кафедри соціальних комунікацій Анастасія Носко провела семінар на тему: «Фактчек як інструмент протидії маніпуляціям та фейкам». Учасниками семінару стали студенти-журналісти, які є членами наукового гуртка «Сучасні проблеми масової комунікації», що функціонує при кафедрі.

Під керівництвом викладача студенти вчилися методиці написання матеріалів за концептом фактчек: дізналися як обирати об’єкти та суб’єктів для аналізу; за якими критеріями визначати можливість дослідження заяв публічних осіб; які джерела використовувати для пошуку аргументів; як структурувати матеріали за концептом фактчек та як правильно виносити вердикти.

За підсумками семінару були визначені 5 студентів, які візьмуть участь у конкурсі «Фактчек для журналістів-початківців», ініційований «Асоціацією з міжнародних питань» (Чехія) в рамках проекту «Посилення громадського контролю в регіонах України ІІ» за підтримки Міністерства закордонних справ Чехії та українського фактчек-порталу «Без Брехні». Мета цього конкурсу полягає у використанні фактчек-методології серед студентів спеціальності журналістика, посиленні громадського контролю щодо висловлювань публічних осіб на регіональному рівні, активізації журналістів-початківців. Переможців конкурсу чекають грошові винагороди.

Символічно проведення семінару було приурочено до Дня журналіста, який традиційно відзначають 6 червня, тож відсвяткували навчаючись!

DSC_0017 DSC_0029

DSC_0035 DSC_0041

За матеріалами кафедри соціальних комункацій


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print