Студенти-журналісти – в гостях у школярів

Сьогодні, 17 травня, в загальноосвітній школі  І-ІІІ ступенів № 6 після посвячення учнів у скаути, відбулось урочисте відкриття музейної кімнати «Берегиня», котре відвідали й студентки 3-го курсу за спеціальністю «Журналістика» разом із старшим викладачем кафедри соціальних комунікацій БДПУ Ксенією Лукач.

DSC_0314

На святі були присутні також гості: голова ради мікрорайону «Слобідка» Вікторія Васильєва, депутати міської ради Надія Новак та Олександр Межуєв, завідувач міським методичним кабінетом Наталя Скиртач, методист міськвиконкому Світлана Васильєва, кандидат хімічних наук, доцент кафедри біології, екології та БЖД факультету фізичного виховання БДПУ, випускник ЗОШ №6 Олександр Мягченко, голова бердянської організації Товариства Червоного Хреста України Інна Тихомирова, директор ТБ «Бердянськ» Вікторія Горбатко, голова вуличного комітету №32 мікрорайону «Слобідка» Олена Гуляєва…

DSC_0253 DSC_0260

Відкрив виставкову залу української традиції «Берегиня» депутати міської ради Надія Новак та Олександр Межуєв, які урочисто перерізали червону стрічку.

DSC_0241

Учителька образотворчого мистецтва ЗОШ №6 Людмила Гармашева розповіла присутнім про українські традиції, що пов’язані зі створенням ляльок-мотанок. А ви, наприклад, знали, що зернянка вважається оберегом добробуту сім’ї? Робили цю ляльку, наповнюючи зерном нового врожаю і зберігали на почесному місці до наступної весни. З давніх-давен в українських родинах молода мати, перебуваючи при надії, робила ляльку-мотанку, яка уособлювала майбутню дитину, вона ставала оберегом маляти, її захисницею, символом зв’язку з усім родом – це характерний опис для ляльки-немовля. Коли влітку всі жінки вирушали на сінокіс, брали з собою дітей, щоб малюкам було, що робити, для них виготовляли лялечок-покісниць.

DSC_0263 DSC_0265 DSC_0320

Про найуживаніші лікарські трави розповіла вчителька біології Оксана Глущенко: про лікувальні дії календули, шавлії тощо. Депутати міської ради подарували школі варення та солодощі, котрими пригощалися всі запрошені гості. Окрім цього, присутні мали змогу посмакувати фіточаєм та випічкою – саме це стало солодким завершенням такого урочистого заходу. Бажаємо директору загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 Олені Ізотовій та колективу навчального закладу процвітання та творчого поповнення музейної кімнати!

Юлія Коверга,
студентка-журналістка БДПУ,
кореспондент «Університетського Слова»
Світлини Ірини Дєдушевої,
студентки ІФСК


Поділитися:

  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Blogger
  • Мой Мир
  • Одноклассники
  • Print
  • RSS
comments powered by HyperComments

Система OrphusЯкщо Ви знайшли помилку на сайті, просимо повідомити про це адміністратору. Виділіть текст з помилкою та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter. Дякуємо!