Створили веселу й позитивну атмосферу

Учора, 4 листопада, студенти нашого університету відвідали дитячий реабілітаційний цент «Турбота». Поїздку організувала  Студентська рада, а очолила її – керівник  волонтерського сектору Олена Cєрокващенко.

 У центрі студентів чекали дітки від 2х років із обмеженими можливостями та їхні батьки. Наші студенти підготували концертну програму, яка включала в себе конкурси, танці та просто веселу й позитивну атмосферу. Ми намагалися приділити увагу кожній дитині, а також передали діткам всі цукерки, які були зібрані напередодні в університеті (див. світлини). Студрада університету допомогла матеріально, виділивши кошти, які будуть використані на харчування цих дітей (чеки про оплату обов'язково будуть викладені на офіційній сторінці студентської ради університету https://vk.com/stud.rada_bdpu).

Діти отримали позитивні емоції та незабутні враження від візиту гостей. Адміністрація дитячого реабілітаційного центру «Турбота» висловила подяку всім студентам БДПУ.

Незабаром волонтерський сектор студради БДПУ відвідає тих дітей, які не змогли побувати на святі й відвезуть їм солодкі подарунки.

Валентина Ектова,
студентка-журналістка  2 курсу ІФСК

Світлини Анатолія Іванова,

студент 2 курсу ФФМТО


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print