Сучасні освітні технології: стан, тенденції та перспективи розвитку

Як і щорічно, вже багато років поспіль, у рамках Днів Науки БДПУ на факультеті комп`ютерних та енергозберігаючих технологій майбутні фахівці – інженери-педагоги та студенти факультету фізичного виховання знайомили всіх бажаючих зі своїми науковими досягненнями.

У науковій секції «Використання інформаційно-комунікаційних технологій в освіті» кафедри фундаментальних та інженерно-педагогічних дисциплін і інформатики (керівники: Павленко Максим Петрович, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри комп’ютерних технологій в управлінні та навчанні; Алєксєєва Ганна Миколаївна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри фундаментальних та інженерно-педагогічних дисциплін і інформатики) брали участь студенти, магістранти та викладачі. Багато студентів представили актуальні, цікаві та змістовні доповіді з проблем сучасності у сфері впровадження інформаційних технологій та інноваційних програм з ІКТ у професійну діяльність.

P1100223

Декан ФКЕТ доктор педагогічних наук, професор Хоменко Віталій Григорович урочисто відкрив святковий захід та розповів школярам про великий міжнародний досвід нашого факультету, який дотримується стратегічного курсу інтеграції в світову систему освіти. Завідувач кафедри  професійної освіти, доктор педагогічних наук, професор Жигірь Вікторія Іванівна розповіла про концептуальні питання, стратегію, методологію та зміст інженерно-педагогічної освіти.

Такі заходи створені не тільки для підтримки достойного іміджу факультету, але є самостійним мотиваційним профорієнтаційним проектом для учнів шкіл міста:

учні 9-10 класів Гімназії №2 (класні керівники: вчителі Олена Акульшина та Вікторія Пушкаш);

учні 9 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №9   (класний керівник: Оксана  Мамкова).

Близько 50 представників загальноосвітньої середньої ланки – майбутніх абітурієнтів мали змогу розглянути реалізації прикладних програм і проектів міського та регіонального значення.

P1100239 P1100235 P1100276 P1100274

Надзвичайно цікавими та предметними були доповіді Максима Гришина, Катерини Загребельної, Олександра Локтєва, Кристини Салікової, Валентини Медведенко, Артура Кравченко, Юлії Григорян та Дмитра Близнюка, про що свідчать численні запитання з аудиторії, на які молоді вчені давали кваліфіковані чіткі відповіді.

P1100222 P1100264 P1100233 P1100230 P1100271

Пожвавлення аудиторії було під час виступів студентів з факультету фізичного виховання Сергія Полтавця «Використання спеціалізованого програмного забезпечення в процесі професійної підготовки студентів у сфері здоров'я людини», Анжеліки Коноплі «Плантограма стопи. Діагностика деформації стопи засобами комп’ютерних технологій» та Олександра Гнатюка «Створення розробок для платформи Blizzard засобами Microsoft Office – Excel».

IMG_5780 IMG_5784 IMG_5739 P1100242

Більш професійно спрямовані доповіді студентів старших курсів свідчили про високий професійний рівень наших студентів: Сергій Зіненко та Олександр Фурса, Руслан Тронін та Дмитро Венецький.

P1100214

За результатами роботи секції всі ці студенти отримали грамоти за участь у студентській наукові конференції, а перше місце було розділено між Дмитром Венецьким та Русланом Троніним.

Ганна Алєксєєва,
кандидат педагогічних наук, доцент кафедри фундаментальних 
та інженерно-педагогічних дисциплін і інформатики)
Світлини з архіву кафедри


Поділитися:

  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Blogger
  • Мой Мир
  • Одноклассники
  • Print
  • RSS
comments powered by HyperComments

Система OrphusЯкщо Ви знайшли помилку на сайті, просимо повідомити про це адміністратору. Виділіть текст з помилкою та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter. Дякуємо!