Супервізійна зустріч для молодіжних лідерів

З 10 по 12 березня цього року студенти денної форми навчання спеціальності «Соціальна педагогіка» Інституту соціально педагогічної та корекційної освіти Тетяна Будник (503 гр.) та Антон Сердюченко (203 гр.), в рамках проекту «Молодь для молоді: знай свої права – змінюй життя» (2014-2016), взяли участь у супервізійній зустрічі в с.Лісне, Київської області. Учасниками заходу стали тренери молодіжних клубів зі всієї України.

5 6

Супервізійна зустріч шляхом обговорення поточних результатів, успіхів, досягнень, а також труднощів і проблем, які мали місце в роботі тренерів в організації молодіжних клубів, мала не меті підтримати та допомогти учасникам в проведенні тренінгових занять для молоді за програмою "Як стати успішним"; підвищити тренерську компетентність.

3 4

Супервізійна зустріч передбачала звітність кожного учасника проекту за результатами роботи молодіжних клубів. В процесі роботи студенти мали змогу поділитись успіхами та невдачами з учасниками та тренерами проекту, знайти шляхи вирішення багатьох ситуацій з якими зіткнуся  в процесі організації занять клубу, та при їх проведенні.     Молодіжному клубу  "Free time" подарували гру "Країна гідності", за допомогою якої граючись учасники клубу будуть вивчати соціальні права.

Тетяна Будник,
студентка 503 гр.ІСПКО
На фото: робочі моменти супервізії


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print