Світ емоцій у БДПУ

Продовженням Тижня психології у Бердянському державному педагогічному університеті стало проведення «фотосушки» «Світ емоцій».

21 квітня упродовж всього дня студенти та викладачі університету мали змогу не лише помилуватися ексклюзивними фотографіями, що відображають різноманітні людські емоції, а й проголосувати за уподобаний знімок. Авторами фото були студенти всіх курсів спеціальності «Практична психологія», а їх моделями – близькі та рідні, друзі та одногрупники. Всі, що мали змогу побачити ці фотознімки, відзначали їх неординарність та емоційну насиченість.

За результатами голосування з великим відривом перемогла робота студентки 43-ї групи ІППОМ Анастасії Кушкіної, яка чудово проілюструвала дитячу захопленість та радість.

22 квітня в рамках Тижня психології навчальна психолого-консультативна лабораторія пропонувала студентам всіх курсів та спеціальностей пізнати себе за допомогою цікавих експрес-діагностик. Метою такого виду роботи стало визначення особистісних характеристик кожного бажаючого. Так, експрес-діагностики «Людина на дереві» дала змогу студентам та викладачам визначити власне положення в соціумі; техніка «Годинник», «Дерева», «Психогеометричний тест», «Чарівні предмети» дозволили учасникам зазирнути в глибини власного «Я» та дізнатися особливості свого характеру. Новинкою цього року стала незвичайна методика «Дерева-гриби», яка спрямована на визначання індивідуальних особливостей пізнавальної сфери особистості.

В організації цього заходу лабораторії допомагали студенти-волонтери першого та третього курсів напряму підготовки «Практична психологія» Наталя Варбанська, Єсген Шалупня, Ольга Чаплик, Альона Какадій, Вікторія Маклайчук, Юлія Солопенко, Артем Воробйов та Єгор Абрашкін.

Всі учасники отримали заряд позитиву та задоволення, а деякі навіть замислилися над отриманими результатами.

Тиждень психології набирає своїх обертів.

Завтра відбудеться відкриття Першого регіонального фестивалю практичної психології та арт-терапії «Психологічний калейдоскоп».

Колектив кафедри психології
Інституту психолого-педагогічної
освіти та мистецтв

Світлини Альони Какадій,
студентки 3 курсу ІППОМ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print