Світ професій – мій успіх і вибір!

Саме під такою назвою 25 вересня пройшов профорієнтаційний квест, організований кафедрою психології факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв.

Така форма профорієнтаційної роботи почала застосовуватися нещодавно, проте вже має успіх серед її учасників та студентів спеціальності «Психологія», які виступають в ролі волонтерів.

Цьогорічний квест був присвячений святкуванню 85-річчя університету та мав на меті ознайомити його учасників – учнів гуртка «Дебати» зі спеціальностями та професіями, які можна отримати в нашому університеті.

Так, три команди старшокласників (загалом 31 учень) вправно виконували завдання різної тематики та спрямованості, переходячи від однієї бази до іншої, за що отримували елементи фінальної таємниці, яку можна було розгадати лише доклавши спільних зусиль. Проходження квесту стало настільки захоплюючим, що гуртківці майже одночасно прибули до фінішу, де на них чекало останнє завдання – збирання пазлу із зображенням логотипу Бердянського державного педагогічного університету.

І з цією справою кмітливі та ерудовані команди впоралися миттєво, за що були нагороджені дипломами учасників квесту та смачними призами від голови профкому БДПУ, депутата міської ради Лоли Віталія Григоровича.

Кафедра психології висловлює подяку директору ЦДЮТ ім. Є.М. Руднєвої Балабану О.К., керівнику гуртка «Дебати» Масютіній М.Е., доценту кафедри психології Фроловій О.В. та студентам 4 курсу напряму підготовки 6.030103 Практична психологія за співпрацю та допомогу в організації та проведенні квесту.

 SAM_8171

SAM_8177      SAM_8181      SAM_8137

SAM_8196

SAM_8199      SAM_8212      SAM_8222

SAM_8234      SAM_8256      SAM_8271

SAM_8275      SAM_8278     SAM_8279

 

Марина Богдан,
старший лаборант кафедри психології
факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв
Бердянського державного педагогічного університету

 

Фото
Анни Якушевої,
студентки 1 курсу спеціальності 053 Психологія
факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв Бердянського державного педагогічного університету

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print