Світло материнської душі

Травень – місяць, багатий на свята, одне з яких – День Матері. Його традиційно святкують в Європі, США, Україні, Росії, Білорусії та інших країнах. І така велика популярність цього свята цілком зрозуміла, оскільки споконвіку мама була найдорожчою та найріднішою людиною для кожного. Мами присвячують життя своїм дітям, жертвуючи всім заради їх щастя.  

До відзначення цього зворушливого свята приєдналися й майбутні соціальні педагоги – студенти 403 групи факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти. Під керівництвом к. пед. н., доцента, завідувача  кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти Катерини Петровської студенти організували та провели захід «Світло материнської душі», запросивши на нього своїх мам, викладачів й всіх бажаючих. Організовуючи свято, студенти продемонстрували свої знання, вміння і навички, які вони отримали під час вивчення навчальної дисципліни «Основи сценарної роботи соціального педагога». На заліковому заході вони показали здібності створювати сценарії, виступили в ролі режисерів-постановників, декораторів, стилістів, акторів, співаків, танцюристів, читців.

C1eaIgJ7K7s JRfncsQlVfs KovFzURfy84

Глядачі мали змогу побачити виступи студентів у формі драматизації «Шляхами щасливих спогадів дитинства», прослухати зворушливі пісні, вірші, взяти участь в конкурсах та вікторинах. Заздалегідь було підготовлено відео-привітання від студентів факультету та викладачів. У гостей була можливість переглянути фото мам студентів у різні роки та студентів-молодих мам, які вже відчули радість материнства. На завершення заходу кожна мама отримала подяку та чудові весняні квіти.

Сподіваємося, що це свято не залишиться без уваги і в наступні роки. Адже кожній мамі так приємно чути щирі ласкаві слова від своїх дітей, відчувати їх увагу, тепло та любов. І невипадково – від того, наскільки шанована в державі жінка, яка виховує дітей, можна визначити ступінь культури й благополуччя суспільства. Щасливі діти ростуть в дружній родині й під опікою щасливої матері.

Катерина Петровська,
завідувач кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти, к. пед. н, доцент

На світлинах: зворушливі моменти свята
Світлини з архіву кафедри

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print