Своєчасно, якісно, високопрофесійно!

Саме такі слова домінують в Подяці БДПУ, яку сьогодні вручили ректор університету, професор Ігор Богданов та голова профкому, депутат Бердянської міської ради Віталій Лола представникам колективу ТОВ «Главспецрембуд» (виконроб – Сергій Оленківський) після закінчення швидкісного укладання тротуарної плитки біля 5-го університетського корпусу.

_DSC2389 _DSC2371

Роками (якщо не десятиліттями) саме цей тротуарний відрізок був  «причею во язицех», бо нагадував подолання пішохідної відстані з різноманітними перешкодами… З ініціативи ректорату, завдяки наполегливості нашого депутата В. Лоли та підтримці міської влади  виконання цих робіт було внесено в плани, призначено підрядника…

_DSC2408 _DSC2383

У якнайкоротші терміни фахівці успішно впоралися з фронтом робіт, за що сьогодні отримували вдячні слова від ректорату та «солодкий стимул»  – від профкому.

DSCN2466 DSCN2469 DSCN2465 DSCN2484

Першими тротуарне покриття «випробували» дівчата-танцівниці факультету дошкільної, соціальної та спеціальної освіти БДПУ.

«Університетське Слово»
Світлини Павла Телькі
(Студклуб) та редакції


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print

Система OrphusЯкщо Ви знайшли помилку на сайті, просимо повідомити про це адміністратору. Виділіть текст з помилкою та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter. Дякуємо!

Один комментарий на “Своєчасно, якісно, високопрофесійно!

  1. Vitaliy Hnatyuk
    09.11.2016 at 22:16

    Дійсно відмінна робота майстрів та керівників проекту усіх інстанцій. Радує пройтися по вірненькому тротуару та помилуватися насадженими деревами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *