Святкове засідання Ради молодих учених

Минулого тижня відбулося святкове засідання Ради молодих учених БДПУ. На заході молоді науковці підбили підсумки минаючого року, який був першим в історії існування РМУ, заснованої в жовтні. І ось вже перші результати. Молоді науковці встигли зробити чимало: розробили й затвердили положення про Раду молодих учених університету та факультетів; створили аккаунти у соціальних мережах та електронну скриньку, завдяки чому відбувається інформування громади про наукові події. Налагоджуються зв’язки з Радами молодих учених інших ВНЗ та з громадськими організаціями і об’єднаннями.  Молоді науковці проводять круглі столи та форуми тощо.

_DSC6666

Крім того, на засіданні було обговорено плани на найближче майбутнє, а їх у РМУ чимало. Підсумком засідання стало нагородження найактивніших членів правління Ради молодих учених. Подяками були нагороджені заступник голови РМУ Віталій Гнатюк, секретар РМУ Катерина Степанюк, Сергій Онищенко та Ганна Сизко.

награждение 2 награждение 3 награждение 4

Сподіваємося, що наша Рада молодих учених стане потужним інструментом для розвитку української науки молодих та підґрунтям для розбудови нашої інноваційної країни.

лого

Усіх освітян щиро вітаємо з новорічно-різдвяними святами і побажаємо натхнення, реалізації цілей, родинного тепла й добробуту. Хай щастить у Новому році!!!

Рада молодих учених БДПУ
Світлини з архіву Ради


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print