Святковий початок навчального року…

В день, коли жовтогарячі барви осені поступово змінюють яскраві літні кольори, до всіх освітян приходить світле свято – День знань.

Сьогоріч ясна сонячна погода по-особливому сприяла святковому настрою, що панував у Бердянському економіко-гуманітарному коледжі БДПУ.

На урочистій лінійці засмаглі, змужнілі за літо, повні сил та енергії старшокурсники відчували себе впевнено поруч з першокурсниками, які вигляділи щасливими, але стривоженими очима споглядали все дійство.

Вишиванки, вишукані сукні, квіти, жовто-блакитні прапорці та кульки в руках студентів – все це придавало урочистості святу.

У вітальному слові, директор, кандидат економічних наук Макарова Ірина Антонівна, привітала усіх присутніх зі всенародним святом та висловила вдячність першокурсникам і їх батькам за те, що серед великої кількості навчальних закладів міста Бердянськ, Запорізької та сусідніх областей, вони обрали саме наш коледж і запевнила, що їх вибір вірний. Подякувала педагогічному колективу за самовідданість та любов до своєї праці.

Хвилиною мовчання усі присутні вшанували пам’ять бійців Небесної сотні та бійців АТО, які віддали своє життя за єдність України, поклали квіти до меморіальної дошки випускнику коледжу Шерстньову Сергію.

Водночас в небо були випущені жовто-блакитні кульки.

Бажаємо всім учням та студентам миру, чистого неба, підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети.

Найщиріші слова привітання – викладачам, які щедро діляться своїми знаннями, плекають справжніх патріотів нашої держави!

DSCN1536 DSCN1556

DSCN1560 DSCN1569

DSCN1580

 

Галина Іванченко,
заступник директора з ВР 
Світлини з архіву коледжу


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print