Свято доброти Запорізького краю

6X2NnIl_1MU

5-го грудня ц.р. в Палаці культури «Орбіта» (м. Запоріжжя) відбулось святкування Міжнародного Дня волонтерів з метою популяризації волонтерського руху, розвитку волонтерської діяльності та реалізації проекту «Особиста книжка волонтера». Традиційно організатором цього заходу є КУ «Запорізький обласний центр молоді» ЗОР за підтримки Управління молоді, фізичної культури та спорту ЗОДА. Активісти волонтерського загону «Палітра добра» кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти БДПУ (керівники Катерина Петровська та Анастасія Тургенєва) стали одними з винуватців урочистостей. Вони отримали подяки за вагомий внесок у розвиток волонтерського руху в Запорізькій області, проявлену соціальну ініціативу, небайдужість до майбутнього рідного краю в рамках номінації «Волонтерство в сфері дозвілля та розвитку дітей». Також 5 волонтерів (Анастасія Яременко, Євгеній Шалупня, Олена Храпійчук, Анастасія Лєбєдєва, Дар’я Ганзуленко) отримали «Особову книжку волонтера», яка слугуватиме щоденником добрих справ.  

lWS80DZnAuo sveNMT_scxU

До всіх присутніх зі словами привітання та подяки від імені голови Запорізької обласної державної адміністрації Костянтина Бриля та Обласної державної адміністрації виступила Наталія Власова – начальник Управління молоді, фізичної культури та спорту ЗОДА. Вона привітала волонтерів з Міжнародним святом, побажала всім продовжувати свою волонтерську діяльність та надалі займати громадську активну позицію, зауважила на важливості волонтерської діяльності на шляху до розбудови Запорізького краю та нашої держави. 

axYZ8wpc-bg

На святі добра відчувалась неймовірна енергетика кожного з присутніх, адже кожен з них дарує частину своєї душі іншим людям. Прикрасою заходу стала талановита молодь Запорізького краю, лауреати та переможці Міжнародних фестивалів-конкурсів. 


Євгеній Шалупня, 
студент 3 курсу спеціальності «Соціальна педагогіка» 
факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print