Свято факультетської родини

DSC_7490

За доброю традицією на початку жовтня факультет економіки та управління БДПУ зібрав в актовій залі всіх своїх студентів та викладачів, щоб підбити підсумки 2014-2015 навчального року, нагородити найкращих студентів та викладачів, ще раз привітати першокурсників.

Присутніх із Дня факультету привітав перший проректор БДПУ, професор Ігор Богданов. Декан факультету, доктор економічних наук Анатолій Жигірь вручив 50 студентам грамоти за успіхи в навчанні, активну участь у громадському житті факультету та уніветситету, за активну участь у спортивному житті факультету та в номінації «Найкращі старости».

DSC_7517 DSC_7488

Своїми талантами присутніх потішили студенти 4-го курсу Микола Мурашов, Анастасія Дядик, Богдан Юр’єв, студенти 2-го курсу Наталія Шемендюк, Лілія Брезицька, Катерина Баєва. Студенти-першокурсники Ярослав Мірошниченко та Руслан Гальченко дебютували на сцені БДПУ. Своїм фільмом-сюрпризом всіх здивували та розчулили студенти 43 групи Євген Козлюк та Артур Карапетян.

DSC_7480   DSC_7529

Солодкі подарунки – торти – від профкому БДПУ та деканату ФЕУ отримали всі групи факультету. Тепла, дружня, весела атмосфера свята ще раз підтвердила, що факультет економіки та управління – велика та дружня сім’я.

DSC_7507 DSC_7470 DSC_7465

Ірина Нагай,

заступник декана ФЕУ БДПУ

Світлини з архіву факультету


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print