Свято мови в БЕГК БДПУ

20161109_140532

Традиційно, на початку листопада стартував у нас тиждень української мови. В рамках цього заходу учні та студенти взяли участь у мовно-літературному конкурсі ім. Т. Шевченка, у конкурсі малюнків, стінгазет, висловів про мову. Цікавим для молоді стала участь у Всеукраїнському диктанті національної єдності (текст «Україна на зламі тисячоліть»). Учні груп КК-37 (кухар-кондитер), ЕП-2 (економіка підприємства), ФВ-2 (фізичне виховання) з викладачем Варьєвою М.В. схвильовано очікували на 1130 і достойно виконали це завдання, із задоволенням долучилися до всеукраїнської акції національної єдності. В наших планах, за словами викладача, писати диктант щороку, залучаючи ще більше учнів, студентів, викладачів та майстрів в/н.

20161109_140355

У читальній залі бібліотеки була проведена виховна година «Цвіти і сяй, моя державна!». Учасники поринули в прекрасний світ української поезії, прози, розглянули тернистий шлях української мови, проаналізували функції мови, розгадали загадки й ребуси мовної тематики, переглянули кращі презентації тощо. Запланована цього тижня й Шевченківська вікторина та конкурс на кращого оратора. Поінформовані, зацікавлені учні та студенти повернулися додому, отримавши домашнім завданням говорити до кінця тижня виключно українською.

«Університетське Слово»
(за матеріалами та світлинами
 викладача коледжу М. В. Варьєвої)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print

Система OrphusЯкщо Ви знайшли помилку на сайті, просимо повідомити про це адміністратору. Виділіть текст з помилкою та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter. Дякуємо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *