«Свято української писанки» на факультеті

Ми вже повідомляли, що тиждень технологічної освіти у ці дні проходить на факультеті фізико-математичної і технологічної освіти БДПУ. Його відкрила в. о. ректора, професор  Вікторія Зарва,  привітавши всіх учасників свята, побажавши успіхів і творчої наснаги.

_DSC0312

У рамках тижня та з метою залучення молоді до декоративно-прикладної творчості, впровадження національних традицій, формування позитивного ставлення до педагогічної професії, зокрема, вчителя технологій, а також професійної орієнтації кафедра теорії та методики технологічної та професійної освіти університету (завідувач – к. п. н., доцент Ольга Рогозіна) організувала та провела сьогодні тематичний вечір та майстер-клас «Свято української писанки» під керівництвом асистента кафедри Олени Савицької для учнів загальноосвітніх шкіл і професійно-технічних ліцеїв міста та вчителів трудового навчання міста та області (див. світлини).

_DSC0517 _DSC0568 _DSC0611 _DSC0628

Також з привітальним словом виступили декан факультету фізико-математичної та технологічної освіти, к. п. н., доцент Андрій Малихін та завідувач кафедри теорії та методики технологічної та професійної освіти к. п. н., доцент Ольга Рогозіна.

Продовжує роботу виставка декоративно-прикладної творчості студентів факультету фізико-математичної і технологічної освіти, спеціальності «Трудове навчання і технології» (див. світлини).

«Університетське Слово»
(за матеріалами та світлинами
доцента Ольги Рогозіної)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print

Система OrphusЯкщо Ви знайшли помилку на сайті, просимо повідомити про це адміністратору. Виділіть текст з помилкою та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter. Дякуємо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *